Cumartesi, Nisan 02, 2016

Ortaya Karışık, EPEY Karışık #25

Selam blog!

Görüşmeyeli çooook uzun zaman oldu, hep aklımdasın ve acayip özledim. Ben buralarda yokken o kadar çok şey oldu ki, hangi birini anlatsam bilemedim. Çeşitli sosyal mecralarda bıraktığım izleri takip ederek bir kaç şey karalayacağım. İyiyim bu arada. Son yazı da umarım iyi ki diyebilirim demişim. Dedim, diyorum. Her ne yaptıysam iyi ki yapmışım.

Yeni işim diyeceğim, ki kendisi artık o kadar yeni değil, harika gidiyor. Eğitimini aldığım işi, bu kadar büyük ve donanımlı bir yerde, kendimi bu kadar geliştirerek yapabildiğim için dünyanın en şanslı mühendisiyim sanırım. İşle ilgili soru işaretim yok artık. Çok severek yaptığım, gocunmadan gittiğim bir işim var şükürler olsun. Umarım bunu herkes tadabilir.

Ev konusundan bahsetmiştim. Evet artık bir evimiz var. Taşınmamız biraz sürecek ama yine de orada olduğunu bilmek harika.

Bir sürü güzel tatil yaptım, yeni yerler gördüm buralarda yokken. Yeni işe başlamadan önce küçük bir Akçay tatili yaptık. Bandırma'ya ananemlerin yazlığına kaçtık, Hatay'a Barko'nun ailesini görmeye gittik. Hepsinde kardeşim de bizimleydi. Sonbaharda bir haftasonu Ağva'ya kaçtık, ilkbaharda daha geçenlerde Bodrum'da nefeslendik. Çok özledik arada Bursa'ya gittik. Ama en en güzeli Paris ve Frankfurt'u görmekti. O kadar güzeldi ki anlatmaya kelimeler yetmez. Bu yıl emin olduğumuz tek şey bir sürü yeni yer göreceğimiz. İş değiştirmem sebebiyle geçen yıl gidemediğimiz Amerika'ya bu yıl gideceğiz inşallah. Biletlerimiz aldık. Yıl sonuna doğru bir de Amsterdam biletimiz var. Yaz için de bir road trip planı. Geçen yıl da bu yıl da aşırı iyi gidiyor tatiller ve gezmeler konusunda ki en sevdiğimdir.

Bir sürü konsere, filme, tiyatroya gittim. Çok güzel kitaplar okudum. Devam ediyorum. Hatta harika bir kitap challenge'ı takip ediyorum. Belki buraya eklerim bir ara.

Tezi yazamıyorum / yazmıyorum. bir ara başlayacağım inşallah.

Daha sık yazmaya çalışacağım. Telefondan falan da olsa güncelleyeceğim burayı. Çünkü çooook özledim. Hep dediğim gibi, unutmak en büyük korkum bir de. İnstagram'ı günlük niyetine kullansam da, burası başka.

Yazdıklarım pespembe oldu biliyorum. Şükürler olsun ben iyi ve mutluyum kendi küçük dünyamda ama ülkenin ve dünyanın hali içi aynı düşünceyi paylaşamıyorum. Sadece daha iyi günler umuyorum, hepimiz için...

Gittim.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder