Çarşamba, Ağustos 06, 2014

Hazırlıklar bitmiyordu...

Evlilik günlüğü devam ediyor blogcum. Dün tamamen tesadüf ve şans eseri evimizi bulduk. Hem de sahibinden. O kadar çok masraf yaptık ki, her harcamamızı düşünmek zorundayız mecburen. O yüzden çok mutluyum bugün. İçindeki kiracı çıkar çıkmaz tutacağız, yeri de çok güzel. (Çok sevgi kelebeği biliyorum ama bu aralar böyle, idare edelim.)

Bir yandan da diğer hazırlıklar devam ediyor. Bugün davetiyeyi hallediyoruz. Cumartesi kına organizasyonunu halledeceğiz. Maşallah diyeyim, her şey o kadar istediğim gibi oluyor ki korkuyorum sonradan bi'şeyler ters gidecek diye. Neyse çağırmıyorum kötü enerjiyi. Bu arada gelin çiçeğim de hazır gibi. Çok yorucu, çok masraflı ama hep aynı şeyi söylüyorum, o kadar keyifli ki, gözümü her kapattığımda gülümsüyorum.

Koşturmanın arasında açık hava konserlerine başladık. İndirimli olunca 1 yerine 3 bilet aldık bu ay için. İlki Hakan Altun, Hüsnü Şenlendirici, Cengiz Kurtoğlu ve kıl olduğum Kutsi'nin birlikte verdiği Aşka Dair Şarkılar konseriydi. Barış'ın liseden arkadaşı ve eşiyle gittik. İnsanlar ıııyyy kıro falan diyebilir ama ben Hakan Altun'u çoooook çok severim, sesinde iliklerime kadar işleyen ve başka kimsede olmayan bi'şey var. Hatta o gecenin gazıyla cuma günü için çıktığı mekanda yer ayırttık. Harika olacak. Diğer konserleri de gittikçe yazarım artık. Çok uzun yazamıyorum artık. 

Evlenenlere not: para biriktirin.


Hiç yorum yok:

Yorum Gönder