Çarşamba, Eylül 11, 2013

Milli Takım

Fatih Terim'in apar topar milli takımın başına geçmesi, 2 yıldır bize yapmadığı kalmayan federasyonla masaya oturması falan beni biraz kırmıştı açıkçası. Koca ülkede hoca mı kalmadı da zaten çalıştırdığı bir takım olan adama sulanıyorsunuz diye baya atarlanmıştım. Hocanın milli duyguları da malum tabii. Bu iş böyle oldu bittiye geldi ama olur da hoca milli takıma devam ederse iki takımı birden yönetmesinin doğru olmadığına inananlardanım ben. Ne demiştik 'Hedef Büyük.'

Milli takımın turnuvalarda olması, o turnuvaları izlemeyi daha keyifli hale getiriyor, evet. O yüzden tamamen milli takım karşıtı değilim ama, AMA SELÇUK SAKATLANDI ULAN. Antalya maçında oynamayacağı kesin, Real Madrid ve Beşiktaş maçlarında da belki oynarmış. İşte bundan nefret ediyorum. Önemli maç arefelerinde milli takıma gidip, sakatlanıp geleceğine oynamamasını tercih ederim. Milli takımsa milli takım. Gerçekten çok sinirlendim. Madem sakatlandın neden devam ediyorsun oynamaya, bari çık.

Sonuç olarak milli takıma karşı karışık duygular içindeydim Fatih Hoca sebebiyle zaten, Selçuk'tan sonra artık iyice delirdim. Bekleyip göreceğiz bakalım neler olacak.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder