Pazar, Ağustos 26, 2012

Ortaya Karışık

Sonunda Şahane Hatalar'ı alabildim. Fikri olmayanlar için kitaptan bahsedeyim biraz. Normal bir kitap gibi baştan sona okunmuyor. Kitap bir hikayeyle başlıyor ve o hikayenin sonunda okuyucuyu bir yol ayrımına getiriyor; üniversite okumak için 2, evlenmek için 8. sayfaya gidin gibi... Binlerce hayat alternatifi getiriyor önümüze yani. Ben de kendime türlü türlü yollar çizmek için sabırsızlanıyorum. Ne zamandır almak istediğim bir kitaptı ama bir türlü sıra gelmemişti. Nasıl bir yol çizdirirse kararlarım bana buraya yazacağım. Heyecanlıyım.

İlk postumda hayatımın başlangıçlarla dolu olduğundan bahsetmiştim. Bir başlangıçta yarın akşam yapıyorum ve spora başlıyorum. Senelerdir hayalini kurduğum düzenli yüzme fikri de gerçek oluyor böylece. Çok mutluyum, yalnız spor salonlarının ateş pahası olmasına değinmeden bu kısmı bitirmek istemiyorum.

Akşama derbi var, çok heyecanlıyım ama hiç bir zaman Beşiktaş derbisi bir Fenerbahçe derbisi değil benim için. Galatasaray'ı izlemek daha büyük keyif evet ama Fenerbahçe maçlarından önceki geceler uyku uyuyamıyorum ben, rüyamda golleri görüyorum, kendi kendime ilk 11 oluşturuyorum falan... Bu açıdan Beşiktaş her zaman sönük kalıyor. Yeri gelmişken söylemek isterim ki; deplasmana seyirci almayan, seyircisiz maçlara kadın ve çocukları alarak onları taraftardan saymadığını açık açık gösteren federasyondan
NEFRET EDİYORUM!
ama takımımı çok seviyorum ya, bu gün günlerden yine Galatasaray ve gol veriyorum Johan The Great ELMANDER!

son olarak iş hayatı beni cidden sarsıyor, bundan da bahsedeceğim birara.

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder